Co oznacza "kilanie" na penisie?

Pytanie jest moje takie, czy jest normalną sprawą po oddaniu nasienia np. po raz drugi na członku czuję takie "kilania". Czy jest to normalne? Wydaje mi się, że nie. Czasami jest za mocne i nie potrafię się kochać. Gdy partnerka zadowala mnie ustami, czasami za bardzo łaskocze. Czy jest na to jakaś rada?
ponad rok temu

Witam,
Niestety, nie jestem w stanie ocenić Twojej dolegliwości ze względu na brak jasności co do pojęcia "kilania". Jeżeli jest to poważna uciążliwość zalecam konsultację ze specjalistą urologiem i precyzyjny opis niepokojących objawów.

Pozdrawiam