Dlaczego z penisa wydziela się sperma, nawet jeśli nie jest w wzwodzie?

Witam. Potrzebuję pomocy. Mam 26 lat. Mój problem polega na tym, że podczas silniejszego podniecenia z penisa wydziela mi się nasienie, nawet jeśli nie jest w wzwodzie. Proszę o pomoc.
26 LAT ponad rok temu

Witam.

Najprawdopodobniej w opisanych przez Ciebie sytuacjach płynem wydzielającym się z Twojego penisa nie jest nasienie, lecz prejakulat. Podczas stosunku jego obecność poprzedza zwykle wytrysk spermy. Poza stosunkiem może jednak również wydzielać się podczas silniejszego podniecenia i jest to zjawisko normalne, zwłaszcza u młodych mężczyzn.

Jeżeli jednak towarzyszą temu dolegliwości, zalecam kontakt ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam.