Podniecenie? Pulsowanie penisa?

Wczoraj zrobiłam to pierwszy raz. Na początku bez zabezpieczenia i coś wtedy się stało. Jego penis zaczął pulsować jakąś przez niecałe 5 sekund. Ja byłam na górze a on miał podniesione biodra i gdy on opuścił biodra i ja osiadłam na niego do samego końca i nie było żadnego napięcia mięśni nastało te pulsowanie. Więc to było bo on nie miał wytrysku nie czuł go i jego penis ciągle był w wzwodzie przez kolejne 30 minut.
Byliśmy nasmarowani oliwką ale to chyba nie ma znaczenia, więc moje pytanie co to było za pulsowanie czyżby mu krew tak w żyłach płynęła z podniecenia? Nawet ja to poczułam, czułam te pulsowanie. Wytrysku nie było, on tak mówił i na pewno nie kłamię nie czuł go.

Witam,

Przyjęta metoda antykoncepcyjna-stosunek przerywany jest jedną z najbardziej zawodnych. Przed wytryskiem nasienia dochodzi bowiem do wydzielania preejakulatu, płynu zawierającego pewne ilości plemników.
Natomiast wspomniane "pulsowanie" ma charakter fizjologiczny i w sposób naturalny towarzyszy erekcji.

Pozdrawiam.