Nadmierne wydzielanie preejakulatu podczas podniecenia

Witam mam taki problem dotyczy on mojego czlonka bardzo szybko sie podniecam i wydziela on bardzo duzo przezroczystej wydzieliny bardzo mi to przeszkadza poniewaz niemoge wspolzyc z moja dziewczyna poniewaz wystarczy ze np podczas gry wstepnej podczas mojego podniecenia wydziela bardzo duzo wydzieliny i przez to nawet gdy lezymy nieprzytule sie do niej bo jest jej bardzo duzo dla mnie to jest bardzo krepujace prosze o pomoc czy da sie to jakos wyleczyc

Dzień dobry!

Wydzielanie się preejakulatu podczas silnego podniecenia jest naturalną i prawidłową reakcją ciała. Nie wspomina Pan, dlaczego i w jaki sposób uniemożliwia to Panu kontaktu z dziewczyną. Jeśli przyczyną jest wstyd, skrępowanie, warto porozmawiać o tym z partnerką, wspólnie poczytać o tym, jak przejawia się męskie, a jak kobiece podniecenie i że nie musi być to przeszkodą w kontaktach. Jeśli jednak czuje się Pan poważnie zaniepokojony (na podstawie opisu trudno obiektywnie ocenić, jaka ilość wydzieliny jest w Pana odczuciu "zbyt duża" czy "bardzo duża") może Pan osobiście skonsultować się z lekarzem urologiem lub lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Nie należy się krępować fizjologią. W trakcie "miłosnych zapasów"
zdarzają się różne objawy i odgłosy - należy podejść do tego naturalnie i z poczuciem humoru.
Warto jednak wypróżnić się i oddać mocz przed aktywnością seksualną.
Duża ilość płynu surowiczo-śluzowego z penisa niektórych panów peszy, tak jak i panie, gdy lubrikacja spływa im po udach.
Ale większym problemem jest suchość i to u obu płci.
Suchy członek w pettingu wymaga pomocy lubrikanta, ewentualnie śliny zdrowej partnerki...
Duża ilość preejakulatu jest najczęściej normą, ale czasami jest spowodowana zapaleniem gruczołu krokowego (przewlekłym).
Innym zjawiskiem jest nasieniotok, czyli wypływ nasienia, nawet przy niepełnym wzwodzie.
Jest to dysfunkacja wymagająca leczenia seksuologicznego.
Popuszczanie moczu jest natomiast schorzeniem urologicznym i u młodych występuje rzadko.
Warto wiedzieć, że mocz zdrowego człowieka jest czysty, praktycznie sterylny. Mogą w nim znajdować się plemniki, jeśli ktoś ma tzw. wytrysk wsteczny, np. po zabiegach chirurgicznych na prostacie.
Na zakończenie warto przypomnieć, choć w Portalu było o tym wielokrotnie, ze preejakulat bywa wystarczający do prokreacji.Pozdrawiam. JW, Poznań.