Preejakulat przy podnieceniu

Witam, mam 25 lat, masturbuję się tak mniej więcej od 16 roku życia. Bywało że masturbowałem się do nawet 5 razy na tydzień, ale zwykle bywają 2-3 razy na tydzień. Ostatnio poznałem dziewczynę i dla niej chciałem przestać i nie masturbowałem się przez miesiąc, lecz ona była taka piękna, że znowu zacząłem. No i tu się pojawia mój problem, bo co się okazuje, gdy przestaję się masturbować, tj. robię przerwę na 2-3 dni czasami, nawet więcej coś niedobrego dzieje się z moim penisem. Coś z niego takiego przezroczystego wypływa, nie mówię, że leje się jak mocz, ale kropelka taka większa raz na jakiś czas. Może to jest efekt mojego ostatnio sporego podniecenia ta dziewczyna, która poznałem, bo cały czas mam uczucie podniecenia, gdy o niej myślę, podniecam się i wtedy kropelka wylatuje. O co w tym chodzi, może potrzebne są jakieś lekarstwa zmniejszające popęd seksualny albo może wystarczą jakieś ćwiczenia? Bardzo proszę o pomoc. Chciałbym, żeby na pierwszym z nią spotkaniu było wszystko ok.

Witam, wydaje się, że opisywaną wydzieliną jest preejakulat, naturalna wydzielina z dróg moczowo-płciowych mężczyzny. Do jej wydzielania dochodzi w czasie pobudzenia seksualnego, zarówno w czasie zbliżenia jak i myśli erotycznych. Ilość preejakulatu jest osobniczo zmienna, zwiększona w czasie wzmożonego napięcia seksualnego. Nie ma leków hamujących jego wydzielania. Naturalnym sposobem uregulowania napięcia seksualnego jak i obniżonego progu pobudzenia jest podjęcie aktywności seksualnej. Myślę, iż wraz z podjęciem regularnego współżycia wszystkie Pana dolegliwości powinny ustąpić. Pozdrawiam