Co oznacza kliniczny zrost III palca stopy?

Co oznacza kliniczny zrost III palca stopy? Dodam że miałam złamany ten palec.

Szanowana Pani, jesli tego określenia użył leczący Panią po złamaniu ortopeda to najpewniej znaczy to, że złamanie w obrebie tego palca zrosło się ( lekarza dokonał oceny na podstawie badania klinicznego - czyli badania Pani stopy lub tez badania Pani i wykonanego rtg kontrolnego palców stopy wykonanego w trakcie leczenia najczęściej po usunięciu unieruchomienia ). Pozdrawiam