Na co wskazuje taki wynik RTG kończyny dolnej?

Dzień dobry 23.03 miałam zrobione RTG ponieważ od przeszło tygodnia bolała mnie noga podczas chodzenia.wynik stan po złamaniu części przyśrodkowej głowy paliczka bliższego palucha stopy prawej niewielkie przemieszczenie odłamów bez cech zrosty poza tym obraz RTG w normie. Wizyta u ortopedy lekarz stwierdził że wystarczy że sobie palec owinę plastrem że go uszczywnie na 3 tygodnie i moje pytanie brzmi czy uszcywnienie palca wystarczy aby palec dobrze się zrosnol i po jakim czasie będę mogła normalnie funkcjonować wrócić do pracy.czy będzie potrzebna pomoc fizjoterapeuty lub jakieś badanie kontrolne

Zazwyczaj złamania palców stóp leczy się zachowawczo. Konieczne będzie usztywnienie i odciążenie kończyny. Sugeruję wykonanie kontrolnego RTG za 2-3 tygodnie i ponowną konsultację z ortopedą. Fizjoterapia najpewniej nie będzie konieczna.