Problem ze zrostem palca po złamaniu

Mam 21 lat , jakieś 9 lat temu złamałem sobie palec środkowy ręki , nie poszedłem z nim do lekarza i zrósł się krzywy , teraz mi to bardzo przeszkadza.Moje pytanie to do jakiego lekarza się z tym udać? Palec jest w 100% sprawny i czy przy ewentualnej operacji jest ryzyko że stracę w palcu sprawność?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ortopedy. Każda interwencja niesie ze sobą ryzyko dlatego kwalifikacja do zabiegu musi się odbyć w oparciu o wywiad oraz badania lekarskie i RTG.

Pozdrawiam.