Co oznacza kłucie nogi pojawiające się z uczuciem podwyższonej temperatury kończyny?

Witam, od kilku dni boli mnie lewa noga. Jest to takie jakby klucie czasem rwanie, mam tez wrazenie uczucia grzania w nodze, ale z zewnatrz jest takiej samej temperatury jak prawa. Nie jest to mocny bol, a raczej uciazliwy. Od wczoraj czuje pieczenie i dretwienie nogi. Dotyczylo to najpierw uda, ale teraz obejmuje czasem cala noge. Dzisiaj w nocy poczulam takie pieczenie w lewej rece i z lewej strony klatki piersiowej. Czy na podstawie takich objawow mozna cos stwierdzic? Mam 27 lat. Pozdrawiam

Witam!
Kontakt z lekarzem POZ, zbada, zleci podstawowe badania laboratoryjne i podejmie decyzję co robić dalej. Z Pani opisu można podejrzewać sprawę nerwicową, ale tym już powinien zająć się psychiatra lub psycholog, po wcześniejszym wykluczeniu przyczyn somatycznych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.