Co oznacza kłucie po wykonaniu TK?

Witam, 2 tygodnie temu mialem robiony juz nie pierwszy raz tommograf z kontrastem. Na drugi dzien zaczal bolec mnie kregoslup okolice ledzwi z lewej strony. Bol utrzymuje sie do dzis niemalze trwa caly czas o dosc niskiej intensywnosci, niedawno zaczal promieniowac na brzuch takie uklucia jakby, co jakis czas zakluje mnie jakas czesc ciala np.stopa lub inne miejsce np w glowie i po chwili mija. Zrobilem poziom kreatyniny myslac ze moze cos z nerkami po kontrascie ale wynik w normie. Teraz mam wrazenie ze ten bol daje takie uczucia jakby ciepła, prosze o pomoc co to moze byc prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.