Co oznacza kłucie pod klatką piersiową?

Witam, Chciałbym prosić o poradę co zrobić w moim przypadku, mam 27 lat i moje objawy to kłucie pod klatką piersiową (LS) czasami występuje podniesienie ciśnienia (dzisiejsze |140/98| puls 113) ciśnienie uregulowałem do 125/93| puls 76 zimną herbatą oraz lekami na uspokojenie (hydroxyzinum) czy może się tu dziać coś szczególnego czy po prostu jest to na tle nerwowym/stresu?

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wizytę u lekarza, w celu dokładniejszego zebrania wywiadu i badania lekarskiego. Trochę zbyt mało danych, by móc wnioskować o jakiejkolwiek chorobie. Pozdrawiam i życzę zdrowia.