Kłucia w klatce piersiowej po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam,mam 20 lat i dokładnie od tygodnia przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vixpo.Wczoraj zaczęło się nieprzyjemne kłucie w klatce piersiowej,najpierw po stronie serca,później także po drugiej oraz w okolicach mostka.Ból utrzymywał się cały dzisiejszy dzień,nie występował cały czas,tylko co jakiś czas nawracał.Nie mam duszności.Kiedyś już zdarzały mi się podobne kłucia na tle nerwowym,a ostatnio też miałam sporo stresów.Czy to może być jednak początek zakrzepicy? Pomocy, bardzo się boję

Dzień dobry. Z opisanych przez Panią objawów mogę wstępnie wnioskować o tym, że ma Pani podwyższony poziom lęku. Proszę skonsultować się z psychologiem, który podczas bezpośredniej wizyty omawiając szerzej z Panią sytuację będzie mógł wskazać przyczyny i dalsze zalecenia. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/