Częste kłucia w klatce piersiowej i problem z oddychaniem

Witam. Mam częste kłucia w klatce piersiowej przy czym problem z oddychaniem jak pytałam lekarza to mówił ze to mogą być na tle nerwowym ale pojawia sie to również gdy nie jestem nerwowa wiec boje sie co to może być ,oraz kłucia w skroniach i częste bóle głowy , miałam kiedyś uraz lecz na badaniach lekarskich nie wykryto nic oprócz ''Hypodesyjne ognisko śr.9mm w zatoce poprzecznej po str.prawej.'' Czy jest na to jaka odpowiedź ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego wraz z wszystkimi wynikami. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.