Krótkie kłucia w klatce piersiowej nad piersiami

Witam. Mam 19lat. Poalam papierosy. Od jakiegos czasu mam krotkie kłucia w klatce piersiowej nad biustem przy niektórych zmianach pozycji ciała i gdy usypiam na plecach ciężej mi się oddycha jakby mi coś uciskało. Prosze o odp. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.