Co może być przyczyną kłucia w klatce piersiowej?

Witam. Dzisiaj rano wystąpiły u mnie bóle, a raczej kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie, pod piersią, ale bardziej z boku ciała. Uczucie kłucia pojawia się podczas próby położenia się, podczas śmiechu i w niektórych pozycjach, np. gdy chcę się pochylić, jednak najgorzej jest gdy próbuję się położyć. Podczas uczucia kłucia odruchowo zaciągam powietrze do płuc i przestaję się ruszać. Dodatkowo czuję się osłabiona. Dodam, że mam początkowe stadium Hashimoto, jeszcze bez niedoczynności tarczycy oraz zmęczone nadnercza. Ostatnio miałam również kolkę nerkową. Co może być przyczyną kłucia?, jakie badania powinnam wykonać?. Trochę stresuje mnie ta sytuacja, ponieważ nie wiem jak dziś zasnę, nie mogąc zupełnie się położyć. Nie miałam żadnych urazów

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.