Osłabienie i kłucie w klatce piersiowej

Witam. Od paru dni jestem osłabiona i czuję kłucie tak jak by w klatce piersiowej, ale też z tyłu w plecach i pod pachami i mam takie dziwne uczucie pełności od żeber w górę . 2x bym straciła przytomność, lecz usiadłam położyłam głowę między kolanami i głęboko oddychałam i przeszło. Poszłabym do lekarza, ale mój lekarz stwiedzi jak zawsze nerwica, po badaniach w prywatnych gabinetach wychodzi coś innego np refluks żółądkowo- przełykowy. a teraz nie wiem co się dzieję.

Witam. Aby zdiagnozować nerwicę, warto wcześniej przeprowadzić badania wykluczające somatyczne przyczyny Pani dolegliwości. Czy takie badania były już przeprowadzone? Co z nich wyszło? Czy zdaniem lekarza refluks może dawać takie objawy, których Pani doświadcza? Proszę pamiętać, że niestety można mieć i refluks, i nerwicę. Pozdrawiam