Co oznacza kod J84,9 chorób płuc?

Witam, jak długo po bardzo ostrym zapaleniu płuc (po intubacji w szpitalu) płuca dochodza do siebie? Od lipca do wrzesnia 2016 mam lezała w szpitalu płucnym, obecnie jest na zasiłku rehabilitacyjnym. Tydzien temu na badaniu nadal widac zageszczenia (z tym ze znacznie mniejsze). Mama dostał skierownaie na odział chorób płuc, na którym jest KOD J84,9. Czy powinnismy sie martic? z góry dzikeuje za odpowiedz! pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Może być także że obraz płuc już niegdy nie będzie zupełnie czysty, ważne jest czy są jakieś objawy? Dolegliwości związane z ich praca? Duszność? Kaszel?
Pozdrawiam