Co oznacza kręgosłup szyjny bez uchwytnych zmian w rtg?

Witam. Po gimnastyce w szkole, zaczęła boleć mnie szyja. Ból umiejscowiony był z lewej strony i nasilał się przy odginaniu szyi do tyłu oraz przy dotknięciu. Minął po miesiącu ale pozostało bolesne "chrupanie" i "strzelanie" w szyi, zdażające się codziennie. RTG kręgosłupa: kręgosłup szyjny bez uchwytnych zmian w rtg, wysokość trzonów kręgów i tarcz m-k względnie zachowana. Co to znaczy? I dlaczego "strzela"?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.być może warto jest wykonać badanie Dynamiczne