Co oznacza krwawienie i wynik bHCG?

Witam. Chcialam sie doradzic bo zupelnie nie wiem co mam robic. Ostatni okres mialam 3 stycznia, 14 marca poszlam do ginekologa i tam dostalam miesiączki( chyba ze strachu przed nowa pania ginekolog). Powiedziala mi ze moja macica jest twarda. Dala mi skierowanie na beta Hcg i wyszlo 144, 200 wynik. Zrobilam wczoraj po 17 test i wyszla jedna kreska a druga taka znikoma prawie nie widoczna. Dalej utrzymuje mi sie krwawienie. Co robic? Jestem po jednym poronieniu i jednej ciazy

Lek. Michał Lenard

Powinna Pani ponownie skierować się do ginekologa, który Panią zbada, oceni wyniki badań i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!