Co oznacza krwawienie po stosowaniu Betadine?

Dzień dobry, lekarz zapisał mi globulki Betadine 200 mg. Mam je stosować co drugi dzień. Obecnie jestem po zastosowaniu 4 globulki i wystąpiło dość obfite krwawienie. Czy powinnam nadal przyjmować globulki według zaleceń lekarza?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli jest to krwawienie między miesiączkami, to sugeruję przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się ze swoim ginekologiem w celu modyfikacji leczenia. Pozdrawiam!