Co oznacza krwawienie w trakcie cyklu?

Witam . Zawsze miałam regularny cykl miesiączki co 27 -28 dni w tym miesiącu to tylko 20 dni .Parę miesięcytemu miałam jednorazowe krwawienie w ciągu trwania cyklu. Czy powinnam się martwić?

Takie wahania cyklu. jeśli są jednorazowe nie stanowią powodu do diagnostyki problemu. Proponuję jedynie pozostawać pod stałą kontrolą ginekologiczną i wykonywać badania profilaktyczne.