Co oznacza krwotok u osoby w 17 tygodniu ciąży?

Witam jestem w 17 tyg ciazy od dwóch tygodni mocniej krwawię wczoraj w nocy dostałam krwotoku wylało się ze mnie Ok 0,5l krwi na koniec wyszło ze mnie coś miesistego krwistego wielkie jak mija pieść. Odrazu pogotowie z dzieckiem wszystko w porzadku nikt nie potrafi stwierdzić skąd to plamienie i tak dziwna konsystencja. Lekarz stwierdził ze być mize oczyszcza się pochwa:0 mam podobno nisko ułożone łożysko zaraz przy ujściu szyjki ale skąd tyle krwi i tak dziwna wydzielina o takich wielkościach. Biorę duphaston 3x1 asmag 3x2 i dodatkowe witaminy. Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Niestety, jeżeli ginekolog po zbadaniu Pani nie stwierdził pewnej przyczyny, to tym bardziej nie będzie możliwe postawienie diagnozy na odległość. Sugeruję Pani oszczędzający tryb życia, pozostawanie pod kontrolą ginekologa i stosowanie się do jego zaleceń. Pozdrawiam!