Skurcze w ciągu dnia w 20. tygodniu ciąży

Jestwm w 20 tyg.ciąży. Podczas dzisiejszego badania lekarz stwierdził skrócenie szyjki macicy. Pojawiły się skurcze w ciągu dnia. Czasem jeden czasami nawet 3 ale nie wiecej. Przeforsowalam organizm intensywnym sprzątaniem przez ostatnie 3 dni i w tym czasie właśnie te skurcze wystąpiły. Dostałam leki 3x1 No spa forte,3×1 duphaston i magnez 3x2. Moje pytanie brzmi czy dolegliwość ta może ustąpić po lekach czy udać się jednak do szpitala bo i takie skierowanie otrzymałam. To moja 2 ciąza.

Piotr Pilarski

Na razie powinna Pani odpocząć. Gdyby objawy się nasiliły wtedy konieczna będzie hospitalizacja.

Pozdrawiam.