Co oznacza mój opis tomografii komputerowej głowy?

Co oznacza opis badania tomografi komputerowej głowy: zwracają uwagę migdalki mozdzku które dość nisko schodzą do otworu potylicznego-raczej jako wariant budowy

TK GŁOWY fragment opisu: " opis badania tomografi komputerowej głowy: zwracają uwagę migdalki możdżku które dość nisko schodzą do otworu potylicznego-raczej jako wariant budowy " do interpretacji klinicznej, wskazana pełna konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan Pacjenta, obciążenia chorobowe, stosowane leki ... Pozdrawiam i zapraszam , z płytą CD z badaniem TK głowy.