Co oznacza mój wynik histopatologiczny wyciętego pieprzyka?

Witam , wynik histopatologiczny wyciętego pieprzyka : Naevuas pigmentosus compositus atypicus (SAMPUS ) Marginesy wolne. Proszę o pomoc w odczytaniu wyniku

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Oznacza to: znamię barwnikowe złożone atypowe. Nie znaleziono tutaj podejrzanych komórek oraz według opisu znamię wycięto w całości. Oczywiście taki wynik powinien osobiście odczytać Pani lekarz prowadzący, dlatego powinna Pani udać się z tym wynikiem na wizytę kontrolną.