Co oznacza morfologia i osłabienie?

Dzien dobry, mam 24 lata od jakiegos czasu lapie wszystkie infekcje czuje sie slabiej jestem caly czas senna, mam czesto migreny i kreci mi sie w glowie. Wykonalam morfologie wszystkie badania sa ok poza Monocyty 0.50 (0.24-0.36) IG(%) 0.8 (0.16-0.62) TSH 3 gen 2.100 ulU/mL (0.270-4.200) Prosze o pomoc w interpretacji czy powinnam wykonac dodatkowe badania ? Pozdrawiam, Anna

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Podane wyniki również mieszczą się w granicach normy, aczkolwiek interpretacja takich wyników zależy głównie od stanu klinicznego pacjenta, dlatego niezbędna jest wizyta kontrolna u lekarza w celu poprawnej interpretacji badania.