Co oznacza napuchnięty języczek podniebienny i niedoczynność tarczycy?

Witam, 38tc I straszne zle oddychanie. Duszenie w gardle. Napuchniętych języczek podniebienny i niedoczynnosc tarczycy z wynikiem tsh 3.1( norma fo 4.0) i ft4 14.1 (norma 14). Boje sie ze sie uduszę a lekarze bagatelizują to co czuje. Znam siebie i wiem ze cos jest nie tak bardzo prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do izby przyjęć szpitala ginekologicznego