Czy mam stan przedrzucawkowy?

Witam, 38tc zle sie oddycha,uczucie duszenia i to mocnego plus powiększony wydłużony języczek podniebienny. Nie jet to kula w gardle bo juz taka miewałam i to nie to uczucie. Mam niedoczynnosc tarczycy od 11 lat leki 100 mg obecnie ale to chyba za mało gdyż wynik tsh 3.1(norma do 4.0) i ft4 14.1(norma 14.00) ft3 3.7(norma 3.1-6.4). Do tego dochodzi osłabienie,bóle głowy jakich nie miałam wczesniej,krótkie oddechy,bóle pleców u góry,przeskakiwanie serca i generalnie pozniej wiadomo stres. Byłam na IP ale tu w Irlandii i oni poprostu tu tak fatalnie badają ze masakra ... Niby wszytko ok ale ja naprawdę myśle ze sie uduszę to jest tak silne przyduszanie gardła ze nie mogę normalnie funkcjonować! Prócz tego boje sie teraz porodu gdy nie czuje sie dobrze wiec boje sie jak on przebiegnie.. Błagam o pomoc rade. Oni tu maja wywalone na pacjenta. Moze dawka powinna byc zwiekszona eutyroxu bo moze jest za mała? Moze ja mam stan przed zucawkowy? Moze zatrucie ciążowe jejku no nie wiem prosze o pomoc bardzo . Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli powyzsze objawy są nadal proszę koniecznie ponownie zgłosić się do IP