Odczuwanie palącego bólu z tyłu głowy

ostatnio mam problemy z głową. Wczoraj zrobiło mi się słabo, litery na komputerze zaczęły mi sie rozmazywać było mi duszno i z tyłu z prawej strony głowy odczułam palący ból. Na pogotowiu dostałam zatrzyk. Ogólnie w głowie coraz cześciej czuje uczucie pulsowania, rozlania, uciskania i palenia. Jet to strasznie niekomfortowe. Biorę tabletki na nerwicę ale czasami i one nie pomagają.Robiłam TK i wyszło dobrze. Co się dzieje? Czy jesli wtedy było ok jest możliwość ze przez stres cos tam moze być??

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to faktycznie stres, bóle napieciowe lub migrenowej. Jak dawno było TK? Do ok roku nie powinno być zmian. Sugeruję wizytę u neurologa.
Pozdrawiam