Dlaczego mam ból głowy który nie ustaje?

Witam, od kilku dni doskwiera mi nieustajacy ból głowy z przodu jak i z tyłu. Czuje lekkie napięcie na szyi, a przy ruchu głową słysze jakby strzelanie, chrupanie w środku? Nie wiem czy to nie migrena, nigdy nie miłam takich kilku-dniowych napadów, ostry ból po środku czoła czasem z uciskiem na nos, światłowstręt, dźwiękowstręt, niskie cisnienie wysokie tetno przy pobudce rano, bóle brzucha, nudności, brak apetytu. Dodam że od kilku tygodni prowadze siedzacy tryb zycia i 90% mojego czasu spedzam przy komputerze, plus jestem bardzo nerwową osobą. Gdy skupie sie na czyms innym bole napieciowe miesni ustaja.

Relaks, ćwiczenia co pół godziny przerwy w pracy przy komputerze

pewnie bóle napięciowe Problem na pewno przewlekły i złożony!!

" od kilku dni doskwiera mi nieustajacy ból głowy z przodu jak i z tyłu. Czuje lekkie napięcie na szyi, a przy ruchu głową słysze jakby strzelanie, chrupanie w środku? Nie wiem czy to nie migrena, nigdy nie miałam takich kilku-dniowych napadów, ostry ból po środku czoła czasem z uciskiem na nos, światłowstręt, dźwiękowstręt, niskie cisnienie wysokie tetno przy pobudce rano, bóle brzucha, nudności, brak apetytu. Dodam że od kilku tygodni prowadze siedzacy tryb zycia i 90% mojego czasu spedzam przy komputerze, plus jestem bardzo nerwową osobą. Gdy skupie sie na czyms innym bole napieciowe miesni ustaja. "; Mam nadzieję, że będzie lepiej !!

.Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu ; W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!! Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !!