Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 2 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zdrętwienie jamy ustnej i ból głowy

witam, od pewnego czasu bardzo boli mnie lewa strona głowy, jest to pulsujący uciążliwy ból. Promieniuje on na ucho oraz oko. Nie mogę wykonywać gwałtownych ruchów, poza bólem głowy doskwiera mi drętwienie języka od niedawna. Wręcz mam wrażenie że cała jama ustna jest jakby zdrętwiała.Trochę mnie to martwi nie wiem co może być przyczyną. Dużo czasu spędzam przy komputerze, poza tym prowadze zdrowy tryb zycia.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na glukozę

Wzrost poziomy glukozy we krwi może świadczyć m.in. o infekcjach w nerkach, źle kontrolowanej cukrzycy, jak i wielu innych dolegliwościach i chorobach. Badanie możesz wykonać w każdym laboratorium, a nawet w domu. Dowiedz się więcej oglądając filmik.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, ból wymaga diagnostyki neurologicznej, najprawdopodobniej jest spowodowany migreną, jednak należy wykluczyć poważniejsze przyczyny.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy