Uczucie pulsowania i rozlania w głowie

ostatnio mam problemy z głową. Boli mnie, mam uczucie pulsowania, palenia, rozlania lub ściskania. Czasami cała, czasami w jednym miejscu. Oprócz tego jet mi słabo, kręci mi sie w głowie. Strasznie się boje. Robiłam TK pol roku temu, wyszlo dobrze. Biorę tabletki na nerwice ale nie zawsze pomagają.Na pogotowiu dają mi zatrzyk i mówią, że jest wszystko ok. Czy jest możliwe zeby przez te pół roku coś mi się w tej głowie stało np przez nerwy? Bo często mnie boli mimo ze się niczym nie denerwuję..

Zawsze warto skorzystać z opinii innego specjalisty, w tym przypadku neurologa, aby w 100% wykluczyć biologiczne podłoże prezentowanych objawów. Pojawia się w tym przypadku wiele pytań. Od jak dawna przyjmuje Pani tabletki na nerwice? Jaka jest zasadność ich przyjmowania, kiedy pisze Pani że "boli mimo ze się niczym nie denerwuję"? Czy korzystała Pani z konsultacji psychologa? Niestety same tabletki nie zawsze wystarczają. Trzymam kciuki za uzyskanie profesjonalnej pomocy i wsparcia!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza