Pulsowanie w głowie i ciele przy leku Parogen

Witam, cierpie na nerwice lekową i od roku zażywam lek parogen. Prze pierwsze miesiacę brania leku mój stan się bardzo poprawił , mogłam normalnie funkcjonować i choroba ustała.Problem polega na tym , że od dwóch miesięcy pojawiają się u mnie bardzo dziwne obajwy pomimo brania leku przez moje ciało przechodza dziwne bolesne prądu , określam to jako dziwne niewytłumaczalne pulsowanie w głowie i całym ciele najczęścije kiedy się poruszam , chodzę lub przy skręcie głowy.

same leki na dluzsza mete nie pomoga potrzebna jest solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza