Co oznacza nasilający się ból w obrębie barku?

od kilku miesięcy mam nasilający bol w lewym barku od 3 miesięcy jestem po udarze niedokrwiennym porażenie połowiczne lewj strony9b ol się nasilil.USG:widoczny ubytytetałe głowy kości ramiennej o średnicy okołó 5 mm.Ścigno mięsnia nagrzebieniowego prawidłowo ciągle nieco pogrubiałe o niejednorodnej strukturze echogenicznej pozostałe sprawy bez patologi,nie chcę wszystko pisać-wymieniać.Pozdrawiam i dziękuję za rady

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez ortopedę, który uwzględni pozostałe wyniki badań, Pana stan kliniczny oraz objawy. Pozdrawiam!