Co oznacza nasilający się ból w obrębie barku?
od kilku miesięcy mam nasilający bol w lewym barku od 3 miesięcy jestem po udarze niedokrwiennym porażenie połowiczne lewj strony9b ol się nasilil.USG:widoczny ubytytetałe głowy kości ramiennej o średnicy okołó 5 mm.Ścigno mięsnia nagrzebieniowego prawidłowo ciągle nieco pogrubiałe o niejednorodnej strukturze echogenicznej pozostałe sprawy bez patologi,nie chcę wszystko pisać-wymieniać.Pozdrawiam i dziękuję za rady

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik musi być oceniony przez ortopedę, który uwzględni pozostałe wyniki badań, Pana stan kliniczny oraz objawy. Pozdrawiam!