Ostry ból barku podczas podnoszenia rąk do góry

Witam od kilku dni boli mnie bark kiedy wykonuje cwiczenia rozciagajace I prostuje rece przed siebie to jest ok... natomiast jak podnosze rece w formie (pajacyka) oczywiscie bardzo wolno to moge tylko na wysokosc barku tak, ze tworzy kat prosty z szyja jak tylko podniose wyzej odrazu czuje przeskok chrzastki, ostry bol, czy mam sie udac do lekarza czy poczekac az samo minie. Bardzo prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruję kontakt z ortopedą i wykonanie USG stawu ramiennego. Objawy sugerują uszkodzenie struktur mięśniowych lub więzadeł stawu ramiennego.