Co oznacza nawrotowy ból pleców po upadku?

Witam, Pół roku temu miałam wypadek na rolkach i stłukłam sobie kość ogonową. od czasu do czasu pobolewa. niestety w piątek coś się stało. przenosiłam kartony. i po jakimś czasie zaczęło mnie mocno boleć w dole (krzyż). nie mogłam się w ogóle wypr. wróciłam do domu i musiałam leżeć na płasko. nie mogłam się w ogóle wyprostować. nawet jak siadam to nie mogę się obrócić. myślałam, że przejdzie ale niestety cały czas mnie pobolewa. ciągle muszę siedzieć oparta o coś. ból promieniuje czasami na uda.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to tzw wypadniety dysk wskazana wizyta u lekarza rodzinnego