Co oznacza niewielkie, uogólnione uwypuklenie krazka u 19-latki

Co oznacza taki wynir KR? Th11/Th12 torbiel okolokorzeniowa śr, 4mm. Dehydratacja, i centralno-lewostronna, kręgowego krążka z uciskiem na worek oponowy i korzeń lewego nerwu; w tylnej części kanalu obecna jest nadoponowa tkanka tluszczowa zmiany powodują kompresję worka oponowego do strzalkowym. Częściowe ograniczenie lewego otworu m-kręgowego. Niewielkie, uogólnione uwypuklenie krazka z impresja na worek oponowy i nieznacznym ograniczeniem otworów m-kręgowych.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza neurochirurga, a jakie są objawy? jaki powód badania? proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.