Interpretacja wyniku MR kręgosłupa lędźwiowego u 46-latki

prosze o interpretacje wyniku mr kregoslupa c 5c6 obnizenie i znaczna szerokopodstawna centralno lewostronna przepuklina krazka z uciskiem na worek oponowy i impresja rdzenia oraz zwezeniem do 11 mm wymiaru strzalkowego kanalu kregowego oraz zwezeniem lewego otworu medzykregowego

W tej sprawie radziłbym bezpośrednio skonsultować się z neurochirurgiem. Nasilone dolegliwości ze strony odcinka szyjnego kręgosłupa połączone z przedstawionym obrazem NMR może wymagać leczenia operacyjnego.