Co oznacza niskie ciśnienie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, 7 dni temu rozpoczelam terapię hormonalną na trądzik (syndi-35). Odkad biorę tabletki mam bardzo niskie cisnienie (90/60), bol glowy, nudności, ogólne slabe samopoczucie. Chcialabym przestac brac tabletki bo boje sie o swoje zdrowie. Czy powinnam kontynuowac? Czy te objawy sa normalne? Czy powinnam zakonczyc kuracje teraz czy po zakonczeniu blistra? Czy nawet jesli zakoncze blister to ten incydent brania tabletek nie zawazy dalej na moim zdrowiu? Nie rozreguluje mi sie gospodarka hormonalna? Jestem zalamana, bardzo prosze o pomoc.

DO pełnej konsultacji, oceny stanu zdrowia i nastroju , z wynikami badań

Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam