Kiedy można przerwać branie tabletek antykoncepcyjnych?

witam. mam pytanie odnosnie tabletek antykoncepcyjnych. dzis powinnam wziac 6 tabletke z blistra ale chce zakonczyc te forme antykoncepcji, czy moge przestac brac tabletki w dowolnym momencie czy powinnam wybrac cale opakowanie i nie zaczynac kolejnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Są różne metody. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Tylko na podstawie bezpośredniego badania można kierować odpowiednie zalecenia dotyczące przyjmowania leków.