Co oznacza nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze narządów moczowych?

W wyniku badań moczu 20-30 erytrocytów świeżych, dodatkowo bardzo niski poziom hemoglobiny 8,6. Lekarz skierował na usg - pęcherz moczowy prawidłowej wielkości, na ścianie lewej w części dolnej polipowatego kształtu twór wielkości około 3 cm o nieregularnych zarysach z drobnymi zwapnienami - konieczna dalsza diagnostyka. Na skierowaniu do szpitala - rozpoznanie D41-nowotwór o niepewnym lub nieznanym charakterze narządów moczowych. Tu vesicae urinarie susp. Co to oznacza? Jakie są rokowania?

Witam , nie jestem w stanie przedstawić rokowań , gdyż nie ma jeszcze rozpoznania!!! Konieczna jest dalsza diagnostyka-jak napisano,czyli wykonanie biopsji,pobranie wycinka,zbadanie pod mikroskopem i postawienie diagnozy!!! Tak to wygląda w rzeczywistym Świecie!!! z.żurawski