Co oznacza obecność dużych pęcherzyków ciążowych?

Witam, wczoraj miałam wykonane usg, pan Doktor stwierdził u mnie ze ciąża odpowiada wieku 5,5 tygodnia jednak uważa ze mam patologiczna ciszę ponieważ widział 2 zbyt duże pecherzyki żółtkowe YS 1000. GS- CRL 2,5 mm 5,5 Mbl. Kompletnie nic z tego nie rozumiem i jestem mocno zaniepokojona:(. Kobieta 31lat

Ja nie wykonywałem badania USG więc nic Pani w tej sprawie nie poradzę. Zawsze w przypadku wątpliwości trzeba bezpośrednio pytać się lekarza co on o tym sądzi. Proszę z nim się w tej sprawie skontaktować - musi wyjaśnić sytuację, co o niej sądzi, co przewiduje.