Co oznacza obecność pieprzyka na sutku?

Od jakiegoś czasu miałam niewielkiego pieprzyka na sutku. Nie bolał, nie rósł. Myślałam, że to nic groźnego. W ciągu dwóch miesięcy niewiele urósł. Wczoraj podczas kąpieli zauważyłam, że bardzo spuchł i się powiększył, gdy rano się obudziłam zamiast niego zobaczyłam bąbla z żółta mazią. Teraz pytanie co mam zrobić? Mam powód do obaw?

Lek. Michał Lenard

Zmiana powinna zostać oceniona przez lekarza pierwszego kontaktu, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Być może konieczna też będzie wizyta u dermatologa. Pozdrawiam!