Co oznacza obecność płynu z zatoce Douglasa?

witam co oznacza slad plynu wolnego w zatoce douglasa.mam 62 lata.Pozostaly opis z usg ginekologicznego:jajnik prawy 22x14mm lewy 20x11mmw rzucie przydatków obustronnie bez zmian podejrzanych,endometrium 1,8 mm odpowiada menipauzie trzon przodozgiety prawidłowej wielkości i echostruktury.Wynik Ca125 11.prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli to jest ślad płynu to nie sadze aby była konieczność zamartwiania się , proszę koniecznie udac się do ginekologa celem ustaleni następnej kontroli