Co jest przyczyna płynu w zatoce douglasa u 62-latki?

witam.co jest przyczyna plynu w zatoce douglasa ok 20mm.poza tym badanie usg ginekologiczne nie wykazalo zadnych zmian tak samo usg jamy brzusznej bez zmian,Wyniki krwi CA125-11,CEA-2,3,test ROMA 11,CRP o,3 OB 11.jakie badania powinnam jeszcze wykonać w celu znalezienia przyczyny tego plynu.Mam62 lata.Dziekuje za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje zacząć od usg jamy brzusznej następnie Ew Tk. Prosse udac SIe do lekarza rodzinnego