O czym świadczy burczenie w brzuchu?

Witam.Chcialabym się dowiedzieć jaka może być przyczyna burczenia w brzuchu.wykonane usg nie wykazalo zadnych nieprawidlowosci poza sladem plynu w zatoce douglasa podobnie usg ginekologiczne bez zastrzezen,wynik CA125 11, wynik CEA 2,37 , CRP 0,3 ,OB 11.Mam 61 lat.Prosze o odp.Nie mam zadnych dolegliwości bólowych.

Lek. Tomasz Budlewski

A jeszcze coś się dzieje ? Jakieś inne objawy? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego