Co oznacza obfita wysypka na skórze dziecka?

Witam, moja 11 letnia córka ma na ramionach obfitą wysypkę wyglądającą jak " kaszka manna " drobne jakby białe krostki które swędzą, ma to już spory czas raz ledwie dwie krostki a raz wysyp na całe ramiona , mam wrażenie że nasil się to po mleku. Co to może być ? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

być może uczulenie, konieczna jest wizyta u lekarza pediatry i bezpośrednia ocena.