Co oznacza obfite krwawienie i ból jajników w czasie miesiączki?

Dzień dobry. Jestem w czasie trwania miesiączki w której występuje po lewej stronie bój jajnika i obfite krwawieniia w raz s skrzepami. Co może być przyczyną? Dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli takie objawy nie pojawiały się wcześniej podczas miesiączki, to sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!