CO oznacza obraz MR rzepki?
Proszę o interpretację wyników. Obraz mr zgodnych danych klinicznych może odpowiadać zmianom pourazowym ścięgna mięśnia czworoglowego zmiany degeneracyjne chrząstki w zakresie przedziały przyśrodkowego cechy chondromalacji rzepki pęknięcie rogu tylnego łękotki przyśrodkowej zwyrodnienie więzadła acl oraz mcl torbiel Bakera. Dziękuję za odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Oznacza koniecznośc konsultacji lekarxa ortopedy i kwalifikacje do artroskopii