Co oznacza obszar o mniejszej echogeniczności kulisty?
opis z usg torbieli piersi: obszar o mniejszej echogeniczności kulisty 6 mm (gęsta torbiel). Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Tak właśnie w usg jest opisywana torbiel. Wskazana okresowa kontrola.
Pozdrawiam